Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roxy |
| Вес | 480 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 23 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Жіночий рюкзак 23L Roxy Here You Are Fitness синій
Опис товару:
Регульовані лямки рюкзака.
Рюкзак має два основні відділення на блискавці.
В основному відділенні розташований відділ для ноутбука.
На лицьовій стороні рюкзака розташовані дві кишені на блискавці.
Дві бічні сітчасті кишені.
Дно рюкзака має гумове покриття.
Широкі анатомічні лямки.
Спинка рюкзака додатково ущільнена.
Ручка для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 43 x 31 x 16 см.
Об'єм: 23 л.
Вага: 480 г.
Колір: кольоровий.
Виробник: Roxy, М'янма.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴












