Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
Чоловіча тканева сумка на плече Lanpad LAN3789 black
Опис товару:
Чоловіча сумка планшет Lanpad.
Два відділення, що закриваються на блискавку.
Усередині є кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді сумки знаходяться 2 великі кишені на блискавці і на звороті є одна кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь шириною 4см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 20 * 25 * 10 см.
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴







