Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roxy |
| Высота | 34 мм |
| Длина | 46 мм |
| Длина ручек | 220 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 20 мм |
Легка жіноча текстильна сумка Roxy Olney Bag рожева
Опис товару:
Легка текстильна сумка закривається на блискавці.
Усередині розташована кишеня на блискавці.
Підкладка виконана з текстилю.
Дві ручки середньої висоти.
Висота ручки: 25 см.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 46 верх (40 низ) * 34 * 20 см.
Вага: 220 г.
Виробник: Roxy, М'янма.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴









