Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 110 мм |
Чоловіча сумка на плече Lanpad синя 15054 blue
Опис товару:
Чоловіча сумка-планшет Lanpad.
Два відділення, закриваються на блискавку.
Всередині є кишеня на блискавці.
На фасаді сумки знаходяться 2 великі кишені: одна на блискавці і друга на магнітній кнопці.
На зворотному боці є одна кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь шириною 4 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 20*26*11 см.
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴







