Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Вес | 700 г |
| Высота | 52 см |
| Глубина | 19 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество лямок | 2 |
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Тип (1) | Спортивный |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Легкий похідний, трекінговий рюкзак Crivit 25L зелений
Опис товару:
Ергономічна система для перенесення з м'якою сітчастою підкладкою та регульованими лямками для перенесення.
Рекомендується Discovery Adventures.
Надлегкий.
Оптимальний комфорт при носінні завдяки:
Оббивки спинки та анатомічній формі.
Ергономічні лямки.
Оптимальний розподіл навантаження за рахунок:
Регульованим компресійним ременям.
Регульованим нагрудним і поясним ременям.
Основне відділення та передня кишеня закриваються на блискавці.
Є окрема внутрішня кишеня і відсік для гідратора (питної системи).
Знімна ущільнювальна вставка для стабілізації в області спини.
Петлі-ремішки тримачі для трекінгових палиць.
Якісні змійки YKK.
Ручка-петля для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики:
Матеріал рюкзака: 100% поліестер.
Вага: 0,61 кг.
Розміри: 57 x 25 x 19 см
Об'єм: 25 літрів.
Країна виробник: Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴




