Дитячий рюкзак з логотипом збірної Німеччини з футболу 9L DFB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 280 г |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота | 32 см |
| Глубина | 11 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 9 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Дитячий рюкзак для хлопчика з логотипом збірної Німеччини з футболу 9L DFB
Опис товару:
Лицьова сторона рюкзака має 3Д принт у вигляді зірок та логотипу збірної Німеччини з футболу.
Основне відділення з додатковою внутрішньою кишенею.
М'які регульовані по довжині лямки.
Спинка рюкзака додатково ущільнена.
Ручка для перенесення.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 32 х 25 х 11 см (В х Ш х Г).
Об'єм: 9 л.
Вага: 280 р.
Колір: чорний.
Виробник: DFB.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴










