Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 430 г |
| Высота | 50 см |
| Глубина | 16.5 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 27.5 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа (1) | Взрослая |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Диагональ экрана ноутбука (1) | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип (1) | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
Міський рюкзак, речмішок 27,5L Euro2024 чорний
Опис товару:
Місткий рюкзак виконаний із щільної синтетичної тканини.
Рюкзак затягується шнурком та накривається клапаном на двох фастексах.
Одне основне відділення.
Невеликий відкритий кишеньку всередині.
Відділення для ноутбука на блискавці вздовж спинки.
Кишеня на блискавці у верхній частині рюкзака.
Два сітчасті рюкзаки на бічних поверхнях рюкзака.
Спинка має м'яке сітчасте покриття.
Широкі зручні лямки рюкзака.
Дно рюкзака має гумове покриття.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 50х30х16,5 см.
Об'єм: 27,5 л.
Вага: 430 г.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












