Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.305 г |
| Высота | 22 см |
| Глубина | 18 см |
| Объем | 25 л |
| Ширина | 44 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Тип (1) | Сумка дорожная |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Невелика спортивна сумка 25L Crivit Euro 2024 чорна
Опис товару:
Сумка виготовлена із міцної синтетичної тканини.
Ідеально підходить для відвідування спортзалу, фітнес клубу, басейну.
Містке основне відділення на блискавці.
Одна відрита і одна сітчаста кишеня на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Знімний ремінь на плечі.
Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
Розміри см (ДхШхВ): 44х22х18 см.
Об'єм: 25 л.
Вага: 305 р.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












