Спортивна сумка середнього розміру 50L Wallaby 3060 чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 50 л |
| Ширина | 63 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Споривна сумка із поліестеру 50L Wallaby 3060 чорна
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виконана у класичному стилі.
Матеріал з вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на одному боці сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини.
Регульований ремінь для носіння на плечі з підкладкою на плече.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 3060.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри см (ДхШхВ): 63х30х28 см. Об'єм: 45 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴








