Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Вес | 225 г |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Количество отделений | 1 |
| Пол1 | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Размер (1) | Малый |
| Тип | Рюкзак |
| Тип (1) | Рюкзак |
Невеликий міський рюкзак Wallaby, Україна 153 сірий
Опис товару:
Рюкзак виконаний із міцної синтетичної тканини.
Одне осоновне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна відкрита кишеня.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Дві регульовані лямки рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 33х20х13 см.
Об'єм: 8 л.
Вага: 225 г.
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴






