Маленький городской рюкзак 8L Wallaby, Украина 153 червоний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Вес | 220 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 8 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Невеликий міський рюкзак Wallaby, Україна 153
Опис товару:
Рюкзак виконаний із міцної синтетичної тканини.
Одне осоновне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна відкрита кишеня.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Дві регульовані лямки рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 33х20х13 см.
Об'єм: 8 л.
Вага: 225 г.
Колір: червоний.
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴








