Нековзний органайзер, кофр у багажник авто Ultimate Speed
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ULTIMATE SPEED |
| Высота | 260 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Объем | 12 л |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 500 мм |
| Длина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол (1) | Унисекс |
| Тип застежки (1) | Липучка |
Горизонтальний органайзер, кофр для речей, інструментів у багажник авто Ultimate Speed
Органайзер – незамінна річ у машині для кожної людини, яка цінує комфорт та порядок у транспортному засобі. Організатор подбає про те, щоб речі в багажнику не змінили свого становища, завдяки чому буде порядок і порядок.
Опис товару:
Органайзер має нековзну поверхню і легко складається.
4 еластичні петлі для кріплення аерозолів, флаконів та тюбиків.
Зовні на бічній стінці кофра розташована одна відкрита кишеня.
Усередині кофра в ділянці дна розташована жорстка вставка.
Кофр закривається клапаном на липучці.
Верхня ручка із нейлону.
Тильна сторона кофра оснащена поздовжньою липучкою та двома липучками на кнопках для надійного кріплення кофра в багажнику автомобіля.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 50 x 16 x 21 см (Д x Ш x В).
Вага: 500 г.
Об'єм: 12 літрів.
Вантажопідйомність: 9 кг.
Виробник: Ultimate Speed, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴









