Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 380 мм |
Сумка для ноутбука Tiding Bag 14 дюймів A25F-17621A
Опис товару:
Стильна сумка для ноутбука виготовлена з натуральної шкіри чорного кольору і має зернисту структуру.
Особливості: сумка має два відділення
Усередині сумки першого відділення розташована кишеня-перегородка для ноутбука з фіксатором на липучці.
В іншому відділенні розташовуються невелика бічна кишеня на блискавці з розміром 24х14 см.
З лицьового боку розташована одна кишеня на блискавці
Із задньої частини розташована кишеня на блискавці
Сумка щільна добре тримає форму.
Підкладка - текстиль.
Плечовий ремінь регулюється по довжині, в діапазоні 80-155 см.
Ручки сумки м'які.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри: 38 x 29 x 6 см
Виробник: Tiding Bag
Информация для заказа
- Цена: 3 029 ₴






