Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 340 мм |
| Длина | 160 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
Чоловіча сумка-слінг Tiding Bag чорна A25F-6601A
Опис:
Чоловіча шкіряна сумка-слінг.
Два основних відділи на блискавках і кишеня з лицьового боку.
Срібляста фурнітура.
Наплічну текстильну шлейку можна регулювати за висотою.
Сумку можна носити на спині або на грудях.
Усередині текстильна підкладка і дві невеликі кишені: одна на блискавці, а друга відкритого типу.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 16 х 34 х 8 см.
Виробник: Tiding Bag.
Информация для заказа
- Цена: 1 419 ₴






