Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 180 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 70 мм |
Чоловіча сумка з натуральної шкіри Tiding Bag чорна A25-223A
Опис:
Чоловічий месенджер з натуральної зернистої шкіри чорного кольору.
Особливості: має два відділення які закриваються на блискавку.
Усередині головного відділення є невелика кишеня на блискавці
З лицьового боку розташовані дві горизонтальні кишені на блискавці.
Із задньої частини месенджер має кишеню на блискавці.
Месенджер має середню жорсткість тому добре тримає форму.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 18 х 21 х 7 см.
Виробник: Tiding Bag.
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴






