Чоловіча сумка з натуральної шкіри Tiding Bag чорна



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 240 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
Чоловіча сумка з натуральної шкіри Tiding Bag чорна SA25F-8873A
Опис:
Шкіряна чорна сумка із зернистою текстурою.
Має текстильний ремінь, який регулюється по довжині.
Чоловіча сумка оснащена двома основними відділеннями які розділені між собою кишенею відкритого типу, всі кишені знаходяться під клапаном, він закривається на два магніти.
Усередині сумки є одна кишеня на блискавці і дві кишені відкритого типу.
З лицьового боку під клапаном розташована кишеня відкритого типу, з тильного боку кишеня на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 24 x 28 x 5 см.
Виробник: Tiding Bag.
Информация для заказа
- Цена: 2 029 ₴



