Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 230 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
Сумка чоловіча з натуральної шкіри Tiding Bag чорна SA25F-8871A
Опис:
Чоловіча сумка від Tiding Bag виконана з гладкої шкіри із зернистою поверхнею.
Каркас у сумки не жорсткий.
Для носіння використовується регульований плечовий ремінь.
Основний відділ закривається на клапан із магнітною застібкою.
Під клапаном розташовано два основних і один додатковий відділи, що закриваються на блискавку.
Усередині є кишені-органайзери.
З тильного боку розташована кишеня на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 23 х 27 х 6 см.
Виробник: Tiding Bag.
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴






