Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 305 мм |
| Длина | 150 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 65 мм |
Чоловіча сумка-слінг Tiding Bag чорна SA25F-5058A
Опис:
Компактний чорний слінг через плече.
Наплічну текстильну шлейку можна перестібати за допомогою карабіна на лівий або на правий бік.
Фурнітура сумки-слінга срібна.
Сумку можна носити на спині або на грудях.
Вона має два відділення з лицьового боку на блискавці та одну кишеню вертикального типу з тильного боку.
Усередині сумки є одне основне відділення на блискавці та маленька кишеня відкритого типу.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 15 x 30,5 x 6,5 см.
Виробник: Tiding Bag.
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴






