Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mistral |
| Вес | 465 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 10 л |
| Особенности термосумки | Влагозащита, Герметическая подкладка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 15 см |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
Термосумка, сумка холодильник 10L Mistral фіолетова
Термосумка чудово підійде для пікніків або подорожей, завдяки спеціальній підкладці, яка зберігає температуру всередині сумки, їжа та напої, вміщені в ній будуть потрібної температури протягом тривалого часу.
Опис товару:
Зберігає вміст свіжим до 4 годин без акумулятора холоду.
З великим основним відділенням.
Легко кріпиться до дошки SUP завдяки еластичним ременям та карабінам.
Водовідштовхувальний матеріал.
З ручкою для перенесення для зручності транспортування.
Регульований м'який плечовий ремінь.
Характеристики:
Зовнішній матеріал: поліестер, пластик, піна.
Сумка-холодильні: Ш 33 x 30 x Г 15 см.
Об'єм: 10 л.
Вага: 465 р.
Макс. навантаження: 4 кг.
Колір: фіолетовий.
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴







