Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Вес | 475 г |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 23.5 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа (1) | Взрослая |
| Диагональ экрана ноутбука | 14,1" |
| Диагональ экрана ноутбука (1) | 14,1" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
Міський рюкзак, речмішок 23,5L Euro2024 чорний ian445821-1
Опис товару:
Місткий рюкзак виконаний з міцної синтетичної тканини.
Три відділення на блискавці.
Усередині основного відділення розташована одна відкрита кишеня всередині.
Відділення для невеликого ноутбука на блискавці вздовж спинки.
Переднє відділення з органайзером.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Два сітчасті рюкзаки на бічних поверхнях рюкзака.
Спинка має м'яке сітчасте покриття.
Широкі зручні лямки рюкзака.
Дно рюкзака має гумове покриття.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 47х30х14 см.
Об'єм: 23,5 л.
Вага: 475 р.
Максимальна вантажність: 6 кг.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴







