Дитяча сумка на пояс, бананка Euro2024 Germany чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 75 г |
| Высота | 12 см |
| Длина | 19 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 4 см |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Дитяча поясна сумка, бананка Euro2024 Germany чорна
Опис товару:
Компактний та сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексі.
Одне містке відділення на блискавці.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Країна походження: Німеччина.
Розміри 19х12х4 див.
Вага: 80 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 285 ₴









