Тканинна мала валіза на чотирьох колесах 42L Gedox бежева
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.69 кг |
| Высота | 58 см |
| Глубина | 23 см |
| Объем | 42 л |
| Ширина | 36 см |
| Основные | |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Бежевый |
Тканинна мала валіза на чотирьох колесах 42L Gedox бежева 1010.02 small beige
Опис товару:
Основне відділення з ременями для фіксації речей.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 42 літрів.
Чотири здвоєні незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
Кодовий замок.
Висувна алюмінієва телескопічна ручка із фіксатором.
Ручка на верхній поверхні валізи.
Внутрішня підкладка із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 58х36х21 (23) см. Висота валізи без урахування коліс: 51 см.
Об'єм: 42 л. Об'єм чеможана без розширення: 38 л.
Вага: 2690 р.
Колір: бежевий.
Виробник: Gedox, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴









