Вузький жіночий шкіряний ремінь Skipper, Україна 1,5 см темно-синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skipper |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Двусторонний ремень | Нет |
| Длина ремня | 120 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Материал пряжки | Металлическая |
| Пол | Женский |
| Размер женских ремней | 114 - 120 см. |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Пряжка классическая |
| Тип ремня | Узкий |
| Укорачивается | Да |
| Цвет | Синий |
| Ширина ремня | 15 мм |
Жіночийремінь, пояс із натуральної шкіри Skipper, 1,5 см темно-синій 1618-15
Опис товару:
Матеріал: натуральна кожа.
Тип пряжки: класична (з язичком).
Ремінь укорочується.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Ширина: 1,5 см.
Довжину уточнюйте в менеджера.
Колір: темно-синій.
Країна виробник: Skipper, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴









