Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Высота | 31 мм |
| Глубина | 9 мм |
| Ширина | 38.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 10-13" |
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Sumdex червона
Опис товару:
У виробництві цієї сумки використовувався водовідштовхувальний нейлон Jacquard високої щільності із застосуванням у дизайні обробки з натуральної шкіри.
Фурнітура з матового нікелю, а також двонаправлені нейлонові «блискавки», відрізняють кожен виріб легкістю та міцністю, що так важливо для жінки.
Передбачено захищене відділення для ноутбука, що вертикально завантажується, діагоналлю 15,6'' з кишенями для CD і документів.
М'яка підкладка сумки сірого кольору.
Багатофункціональні кишені-органайзери, доступна передня кишеня на «блискавці», зовнішня кишеня для паперів – ці функціональні можливості цієї сумки дозволяють розмістити всі необхідні аксесуари без будь-яких проблем.
Для перенесення моделі NON-915 передбачені зручні шкіряні ручки, а також знімний ергономічний плечовий ремінь, з м'якою «подушкою», яка створює ефект не ковзання і рівномірно розподіляє вагу.
Характеристики:
Колір: червоний.
Зовнішні розміри: 38,5 х31х9 см.
Основне відділення: 34х27х5 см.
Матеріал: нейлон.
Виробник: Sumdex, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴






