Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Вес | 350 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 4 л |
| Плотность материала | 600 ден |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Салатовый |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 12 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Ланч-бокс |
| Тип ткани | Полиэстер |
Термосумка, ланч бокс, сумка холодильник 4L Topmove салатова
Опис товару:
Сумка закривається на блискавці та закривається клапаном на липучках
Внутрішня термостійка частина на блискавці.
Спеціальна підкладка зберігає температуру всередині довгий час.
Одна коротка ручка для перенесення у руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: салатовий.
Розміри: 21,5 х 25 х 12.
Вага: 350 г.
Об'єм: 4 л
Виробник: Topmove, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴




