Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jielshi |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 31 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Полиамид |
| Объем | 10 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 28 см |
Рюкзак жіночий 10 л Jielshi помаранчевий LAN5293 d.orange
Опис товару:
Виготовлений із водовідштовхувального текстилю.
Два відділення, закриваються на блискавці.
В основному відділенні є кишеня-перегородка на блискавці і велика бічна кишеня на блискавці.
На фасаді та зворотному боці рюкзака розташовані місткі кишені на блискавці.
На торцях є відкриті невеликі кишені.
На зворотному боці рюкзака також є кріплення на ручку валізи.
Плечові лямки завширшки 3,5 см. і регулюються за довжиною.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Колір: помаранчевий.
Розміри (ШхВхГ) : 28x31x14 см.
Об'єм: 10 л.
Виробник: Jielshi, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 755 ₴









