Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jielshi |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 280 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Универсальный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 110 мм |
Жіноча текстильна сумка Jielshi синя LANH6-31 blue
Опис товару:
Виготовлена з водовідштовхувального текстилю.
Одне відділення, закривається на блискавку.
Всередині є велика відкрита бічна кишеня і кишеня на блискавці.
На фасаді і на зворотному боці знаходяться місткі кишені на блискавці.
На торцях сумочки є невеликі відкриті кишені на гумці.
Плечовий ремінь завширшки 4 см. і регулюється по довжині.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Розміри, см: 28*17*11.
Колір: синій.
Виробник: Jielshi.
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴









