Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Вес | 460 г |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 12 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Детская |
| Дропшиппинг | Да |
| Карманы | Боковые |
| Пол | Мужской |
| Размер (1) | Средний |
| Тип | Школьный рюкзак |
| Тип (1) | Школьный |
Легкий шкільний рюкзак з відділом для ноутбука Topmove16L синій
Опис товару:
Щільна спинка з ергономічним набиттям.
Дві кишені на блискавці для додаткового місця для зберігання.
М'яке відділення для смартфона з портом для навушників у верхній частині рюкзака.
М'які, регульовані за довжиною плечові лямки.
Дві зовнішні сітчасті кишені. М'яка ручка для перенесення.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: В 42 x Ш 29 x Г 12 см..
Вага: 460 г.
Об'єм: 16 л.
Колір: синій.
Максимальна вага наповнення: 6 кг.
Виробник: Topmove, Китай.
. Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴











