Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 440 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 12 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 12 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 26 см |
Рюкзак для мам 12L Living Traveling Share xj3702 red червоний
Опис товару:
Кількість основних відділень: одне.
Усередині є три відкриті кишені та кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
У ньому розташовані три накладні кишені, зсередини обжиті фольгою.
Рюкзак має бічні кишені. на одному з них кишеня на блискавці.
Довжина плечових лямок може регулюватися за допомогою пластикових пряжок. Також виріб має дві ручки, за допомогою якої можна переносити аксесуар в руці.
Рюкзак закривається за допомогою блискавки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Об'єм: 12л.
Розміри см: 38 х 26 х 12 см
Вага: 440 г.
Країна-виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴







