Ремінь жіночий зі шкіри Skipper, Україна темно-синій 2 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skipper |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Двусторонний ремень | Нет |
| Длина ремня | 120 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Материал пряжки | Металлическая |
| Пол | Женский |
| Размер женских ремней | 114 - 120 см. |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Пряжка классическая |
| Тип ремня | Универсальный |
| Укорачивается | Да |
| Цвет | Синий |
| Ширина ремня | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи по способу отделки (1) | Тисненая |
Жіночий шкіряний ремінь Skipper, Україна темно-синій 2 см 1633-20
Опис товару:
Матеріал: натуральна шкіра.
Пряжка металу.
Тип пряжки: класична (з язичком).
Ремінь вкорочується.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Ширина: 2 см.
Довжину уточнюйте у менеджера.
Колір: темно-синій.
Країна виробник: Skipper, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴








