Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Base |
| Диагональ экрана ноутбука | 14,1" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 480 г |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 380 мм |
Сумка для ноутбука 13-14,1 дюймів Base XX Laptop Bag Clamshell чорна
Опис товару:
Відділення для ноутбука 13-14,1 дюймів із ремінцем фіксатором на липучці.
М'які ручки для перенесення та знімний плечовий ремінь забезпечують комфортне використання сумки.
Передня кишеня на липучці. Усередині розташована одна відкрита кишеня та дві петлі для ручок.
Ручка у верхній частині сумки.
Знімний ремінь на плечі.
Характеристики:
Колір: чорний.
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 38 х 27 х 5 див.
Вага: 480 г.
Виробник: Base XX, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴







