Жіноча косметичка із еко шкіри Edibazzar темно-коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.125 г |
| Высота | 11 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
Жіноча косметичка із еко шкіри Edibazzar темно-коричнева
Опис товару:
Косметичка виготовлена зі штучної шкіри, що добре тримає форму.
Закривається на блискавку.
Усередині косметички розташована кишеня на блискавці, чотири відкриті кишені.
Підкладка виготовлена з бежевої нейлонової тканини.
Ручка для транспортування в руці.
Блискавка і бігунки золотистого кольору.
Характеристики:
Вага кг: 0.125.
Розміри см: Д23 x Ш11 x В10см
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Виробник: Edibazzar.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴









