Спортивна сітчаста сумка-рюкзак, торбинка 17L Reebok чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 270 г |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 16 см |
| Объем | 17 л |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Тип застежки | Молния |
Спортивна сітчаста сумка-рюкзак, торбинка 17L Reebok Training Imagiro чорний
Опис товару:
Виріб виконаний з вентильованої сітчастої синтетичної тканини.
Основне відділення на блискавці.
Всередині кишеню на блискавці.
Регульований по довжині плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір: 16 см x 26 см x 46 см; об'єм: 17,75 л
Вага: 270 г.
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴









