Ключниця тканинна, чохол для ключів Eastpak сірий


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EastPak |
| Вес | 50 г |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 70 мм |
| Крепление ключей | Карабин |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Для обычных ключей |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Липучка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 110 мм |
Ключниця тканинна, чохол для ключів Eastpak сірий EK779363 grey
Опис моделі:
Легко поміщається у кишеню чи сумочку.
Міцне та надійне виконання.
Ключниця закривається на липучці.
Усередині розташовано 5 невеликих карабінів та 1 великий.
На фронтальній стороні розташована одна невелика кишенька.
Колір: сірий.
Матеріал: 100% поліестер.
Розміри: 11 x 7 x 1 см. У розкладеному вигляді: ширина: 18 см.
Виробник: Eastpak, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴



