Сумка шоппер, кошик для покупок 20L Topmove кольорова



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Вес | 500 г |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип ткани | Полиэтилен |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | Мягкая |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение (1) | Унисекс |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Универсальный |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка шоппер, кошик для покупок 20L Topmove IAN348185 red кольорова
Опис товару:
Містка сумка для покупок на одне основне відділення.
Сумка виконана з поліпропіленової тасьми.
Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір: кольоровий.
Розміри сторони сумки: 32х34х18,5 см.
Вага: 500 г.
Об'єм: 20L.
Виробник: Topmove, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴



