Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 100 мм |
Чоловіча сумка-планшет Lanpad синій 7669 blue
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині відділення розташована кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді та зворотному боці є великі кишені на блискавці.
Регульований плечовий ремінь шириною 4см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: синій
Розмір (см) 20*24*10.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 445 ₴








