Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.15 г |
| Высота | 21 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Зеркало в комплекте | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
Дорожня косметичка, несесер, б'юті кейс з гачком для підвішування чорна
Косметичка – це простий спосіб зберегти туалетне приладдя в чистоті та порядку під час подорожі.
Опис товару:
Косметичка виготовлена з міцного матеріалу - поліестер, з водовідштовхувальними властивостями.
Закривається на блискавку.
Металевий гачок дозволяє підвісити сумку для більшої зручності користування.
Усередині косметички розташовано три відкриті сітчасті кишені, а також дві еластичні петлі для фіксації туалетного приладдя.
Ручка для підвішування або транспортування в руці.
Характеристики:
Вага кг: 0.155.
Розміри, див: 21х20х5.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴







