Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Вес | 0.19 г |
| Высота | 23 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Зеркало в комплекте | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
Невелика косметичка, пенал Ronadinho чорна
Опис товару:
Косметичка виготовлена з міцного матеріалу – поліестер, з прогумованим покриттям.
Закривається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині брендована підкладка із нейлону.
Характеристики:
Вага кг: 0.06.
Розміри, див: 20х10х8.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Виробник Ronadinho, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴



