Мала валіза з поліпропілену 40L My Polo світло-сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POLO |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 2.75 кг |
| Высота | 57 см |
| Глубина | 22 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 36 см |
Мала валіза з поліпропілену, ручна поклажа 40L My Polo світло-сірий 70c05 small light grey
Опис товару:
Два відділення.
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір: світло-сірий.
Розмір: 57х36х22 см. Висота валізи без коліс: 50 см.
Об'єм: 40 л.
Вага: 2.75 кг.
Виробник: My Polo, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 895 ₴










