Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Стиль | Повседневный |
Сумка для чоловіків Tiding Bag з натуральної шкіри A25F-2217A
Опис товару:
Шкіряний месенджер через плече.
Зроблений із натуральної шкіри та має зернисту текстуру.
Для носіння є шкіряна ручка і текстильний ремінь через плече.
Пуллери в чоловічій сумці - шкіряні.
Одне основне відділення містить у собі кишеню на блискавці для дрібниць.
З лицьового боку дві додаткові кишені на блискавці, з тильного боку також є кишеня горизонтального типу.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри, см: 20 x 23 x 6
Виробник: Tiding Bag
Информация для заказа
- Цена: 1 529 ₴





