Сумка для чоловіків Tiding Bag з натуральної шкіри


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Стиль | Повседневный |
Сумка для чоловіків Tiding Bag з натуральної шкіри FL-A25F-2218A
Опис товару:
У сумці є два незалежні відділи на змійках, з додатковими кишеньками всередині, для дрібних предметів. З лицьового боку розташовано ще дві горизонтальні кишені на блискавках. Також одна така кишенька є і з тильного боку виробу.
Месенджер має довгий текстильний ремінець, з регулятором довжини. І коротку шкіряну ручку.
Модель досить зручна в носінні, тримає форму, і одна з найбільш функціональних, за рахунок великої кількості відділень.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри, см: 18 x 23 x 6
Виробник: Tiding Bag
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴



