Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Стиль | Повседневный |
Сумка-слінг для чоловіків Tiding Bag чорний FL-A25F-8803A
Опис продукту:
Класична і функціональна модель, без будь-яких очевидних елементів, стане прекрасним доповненням практично до будь-якого повсякденного образу.
Має два головних офіси в місті.
Також є додаткові горизонтальні слоти для телефонів або інших дрібних предметів спереду і ззаду.
Текстильний плечовий ремінь регулюється на вашу сторону за допомогою карабіна і може бути налаштований в довжину, якщо це необхідно.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри, см: 18 x 8 x 33
Виробник: Tiding Bag
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴






