Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mykhail Ikhtyar |
| Вес | 830 г |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 370 мм |
Чоловіча шкіряна сумка, портфель під крокодила Mykhail Ikhtyar, Україна коричневий
Особливості товару:
Виріб виконаний із якісної натуральної шкіри.
Закривається на блискавку.
Сумка має одне основне відділення, всередині якого розташована одна кишеня на блискавці і дві відкриті кишені.
Дві накладні кишені на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Підкладка виконана із щільної тканини з логотипами виробника.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Знімний ремінь на плечі з нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розміри: 37х27х7 см.
Вага: 830 г.
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 5 995 ₴











