Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 190 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
Чоловіча сумка на плече з нейлону Lanpad 53219 black, чорного кольору
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині відділень розташована кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді містяться дві кишені на блискавці.
На зворотному боці є кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь. Ширина ременя 4 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розміри: 19*25*10 см.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴









