Шкільний пенал, косметичка Conso блакитний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CONS |
| Вес | 75 г |
| Высота | 5 см |
| Длина | 22 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 11 см |
Шкільний пенал, косметичка Conso блакитний 0520000014w blue
Опис товару:
Одне відділення на блискавці без заповнення.
Поміститься достатня кількість ручок, олівців та іншого.
Пенал немає жорсткого каркаса.
Підкладка виполена з нейлонної тканини.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: блакитний.
Розміри: 22 см х 11 см х 5 см.
Вага: 75 г.
Виробник: Conso, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 149 ₴










