Термос із нержавіючої сталі Parkside 420 мл сріблястий



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Parkside |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Количество чашек | 1 |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 0.42 мл |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Помповый механизм | Да |
| Ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип термоса | Питьевой |
| Цвет | Серебристый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Тип | Термос |
| Материал ручки | Сталь |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 290 г |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 67 мм |
| Ширина | 67 мм |
Питний термос із нержавіючої сталі Parkside 420 мл сріблястий
З питним термосом Parkside Ви будете чудово підготовлені як до повсякденних занять, так і до спортивних змагань. Високі ізоляційні властивості термосу з нержавіючої сталі з подвійними стінками зберігають теплі напої. Завдяки об'єму 420 мл Ви знайдете необхідну кількість освіжаючого напою для будь-якої мети!
Опис товару:
Подвійні стінки.
Різьбове закриття для запобігання проливанню.
Також підходить для газованих напоїв.
Об'єм: 420 мл; чашка: 85 мл.
Розміри: приблизно 6.7x26 см.
Вага: 290 г.
Матеріал: нержавіюча сталь, пластик, силікон.
Виробник: Parkside, Нідерланди.
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴



