Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 190 мм |
| Длина | 170 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 110 мм |
Жіноча текстильна сумка Jielshi чорна LANC23 black
Опис товару:
Жіноча сумочка крос-боді.
Виготовлена з водовідштовхувального текстилю.
Два відділення, закриваються на змійки.
Всередині є бічна кишеня на блискавці.
На фасаді містяться дві кишені на блискавці.
Плечовий ремінь завширшки 3 см і регулюється за довжиною.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Розміри, см: 17*19*11.
Колір: чорний.
Виробник: Jielshi, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 535 ₴








