Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 210 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 110 мм |
Чоловіча сумка Lanpad чорна LAN3791 black
Опис товару:
Чоловіча велика сумка Lanpad.
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині є кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді сумки містяться 2 великі кишені на блискавці.
На зворотному боці є одна кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь завширшки 4 см.
Коротка ручка з гумовою накладкою.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний
Розміри: 21*25*11 см.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴







