Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quiksilver |
| Вес | 715 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 30 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение рюкзака | Городской рюкзак |
Водовідштовхуючий рюкзак 35L Crivit чорний
Представлена модель виготовлена з дуже міцного, стійкого до забруднення матеріалу та покрита спеціальним гідрофобним покриттям. Рюкзак зручний незалежно від навантаження, дозволяючи зручно та безпечно переносити спортивне спорядження та аксесуари.
Опис товару:
Рюкзак закривається скручуванням клапана, фіксується фастексом.
Одне основне відділення.
Передня кишеня на блискавці.
Спинка рюкзака ущільнена та має сітчасте покриття для комфортного носіння.
Регульовані м'які лямки.
Регульований нагрудний ремінь.
Характеристики:
Матеріал: поліамід, нейлон.
Об'єм: 35L.
Розміри: 65 х 36 х 18 см. Висота 65 см вказана з повністю розкрученим клапаном.
Вага: 420 г.
Максимальна вантажність: 12 кг.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴





