Надувний водяний гамак для плавання Livarno Home червоний



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Livarno Home |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Тип | Шезлонг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
Надувний водяний гамак, шезлонг для плавання Livarno Home червоний з білим
Опис виробу:
Водяний гамак забезпечує винятковий комфорт на воді. Його особлива конструкція дозволяє зручно лежати на воді і засмагати.
Дві надувні повітряні камери циліндричної форми.
Гнучкий та зручний.
У комплект входить 1 латка для ремонту та інструкція.
Максимальна вантажність: 100 кг.
Після складання він займає мало місця. Після спуску гамак можна скласти до невеликого розміру, що полегшує його перенесення та зберігання.
Ідеально для дорослих та дітей. Надувний шезлонг із сіткою є універсальним виробом - ідеально підходить для спекотної погоди та підходить для моря, басейну або пляжів.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ + сітка.
Розміри: 120 x 72 x 17 см (Д x Ш x В).
Максимальне навантаження: 100 кг.
Призначення: для дітей та дорослих.
Застосування: басейн, море, озеро.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴



